Baltarusijos prezidentas apie Kovidą

Įrašas
Žiūrėti naujus įrašus
Pokalbis
Kevinas – MES, ŽMONĖS❤️ – TĖTIS🦁 🐉 🔥
@bambkb
🚨🚨🚨🇧🇾 Baltarusijos prezidentas Lukašenka visiškai atskleidžia #Covid darbotvarkę ir klausia:

(1) ar tai virusas, ar tai psichozė?

(2) Ar virusas yra „žmogaus sukurtas“, ar jis atsirado iš oro?

(3) Kam tai naudinga?

Vienintelė priežastis, dėl kurios paprasti žmonės nežino, kas vyksta, yra ta, kad žiniasklaida prisidėjo bandant įgyvendinti #Agenda2030🤷‍♂️

„Norėčiau pasakyti tarptautiniams nusikaltėliams: UŽteks!!! Jūs išvertėte mūsų kišenes ir jau visus išrengėte, nebėra ko imti!! Baik tai dabar!!! Jūs pakankamai kankinote žmones”

Žinote, kas mane labiausiai šokiruoja šioje #Covid #Vaccine situacijoje? Dauguma pasaulio lyderių ŽINO, kad visa tai buvo suorganizuota ir naikina jų pačių žmones, bet jie per daug bijo, kad iš tikrųjų ką nors padarytų. Kuri grupė pasaulyje yra tokia galinga, kad gali bandyti užvaldyti visą pasaulį. , nors žudo milijonus žmonių ir niekas nieko negali padaryti? Ši grupuotė tokia pavojinga ir galinga, kad jau beveik 4 metus žudo ir naikina žmones finansiškai!! Iki šiol niekas jų neiššaukė, neatskleidė ir nieko nedarė, kad juos sustabdytų?

Leiskite dar kartą jūsų paklausti… Su kuo, po velnių, mes kovojame?

Ar suprantate, kad ši grupė jautėsi pakankamai patogiai, kad galėtų įvykdyti perversmą visame pasaulyje? Kiek mes infiltruoti? Kiek laiko turėjo būti jais infiltruotas pasaulis, kad šie vaikinai jaustųsi pakankamai patogiai ir pabandytų užvaldyti visą pasaulį? Jiems aiškiai priklauso žiniasklaida ir jie aiškiai įsiskverbė į mūsų vyriausybes, BET tai yra daug giliau, nes korporacijos ir organizacijos taip pat aiškiai dalyvauja……..

Žmonės, kurie valdo šį pasaulį ir bandė pavergti žmoniją, akivaizdžiai yra LABAI BLOGIEJI ir aiškiai DIRBA KARTU tarptautiniu mastu siekdami savo grėsmingų tikslų!! Taip pat jums turėtų būti AIŠKU, kad šie žmonės dirba kartu 100, jei ne 1000 metų, kad pasiektų savo tikslus.

Šiems žmonėms priklauso žiniasklaida, mūsų vyriausybės, mūsų teismai ir visa kita🤷‍♂️

Pasaulį valdo būrys piktų psichopatų, kurie bando pavergti mus, prisidengdami planetos gelbėjimu. Prašau, ATSIBUSKITE ir padėkite žmonijai ATSIKOVOTI su šiais demonais!!!!

NWO #Illuminati #Vaccine #TheGreatReset

Leave a Comment