Skaitmeninė Infrastruktūra

Jungtinių Tautų plėtros programa oficialiai pradėjo savo naują iniciatyvą, skatinančią „Skaitmeninę viešąją infrastruktūrą“ (DPI) visame pasaulyje.

Programa „50in5“ – taip vadinama, nes per ateinančius penkerius metus siekiama DPI pristatyti penkiasdešimtyje šalių – prasidėjo tiesiogine transliacija lapkričio 8 d.

Tiems iš jūsų, kurie nežinote, kas yra „skaitmeninė viešoji infrastruktūra“, „50in5“ svetainė yra gana aiški:

Skaitmeninė viešoji infrastruktūra (DPI) – tai saugus ir sąveikus komponentų tinklas, apimantis skaitmeninius mokėjimus, ID ir duomenų mainų sistemas.

DPI paaiškinimas

Ten nėra nieko naujo visiems, kurie skyrė bent menkiausią dėmesį. Skaitmeninė tapatybė ir skaitmeninės mokėjimo sistemos yra savaime suprantamos (ir mes jas aptarėme anksčiau). „Duomenų keitimosi sistemos“ iš esmės reiškia, kad nacionalinės vyriausybės dalinsis piliečių tapatybe ir finansiniais įrašais kitose šalyse su kitomis valstybėmis arba iš tikrųjų su pasaulinėmis vyriausybinėmis agentūromis.

Pagrindinis žodis yra „interoperable”, kurio vertimas pažodžiui būtų kad kompiuteriai ir telekomunikacijos įvairiose šalyse sąveikauja tarpusavyje be specialaus nustatymo kaip tai padaryti.


Tai gan abejotina, nes tuos planus stumia panie Bilas Gates ir jo bendraminčiai.

Pagal JoshWho #SeekingTheTruth
@JoshWhoX

Su Billu Gatesu ir JT 50 šalių pasirašė paktą, įpareigojantį per ateinančius ketverius metus įdiegti socialinio kredito balų sistemą.

Globojant skaitmeninę viešąją infrastruktūrą (DPI), Jungtinės Tautos, Billo ir Melindos Geitsų fondas bei Rokfelerio fondas inicijuoja kampaniją „50-in-5“, kurios tikslas – paspartinti reikiamų skaitmeninių ID, duomenų bazių įdiegimą. – debesų kompiuterija ir dalijimasis duomenimis 50 šalių iki 2028 m.

Jei Gateso skaitmeninio ID platforma bus veiksminga, ji suteiks globalistinėms vyriausybėms ir įmonėms galią sukurti socialinių kredito balų sistemas, kurios sprendžia tokius dalykus kaip leistinos kelionės, vartojimo limitai ir galimybė tvarkyti programuojamus pinigus.


Billas Gatesas: „Iki 2028 m. JAV piliečiai turi priimti skaitmeninį ID“ Priešingu atveju rizikuojate būti „atskirti iš visuomenės“.

Globalistas milijardierius Billas Gatesas pagrasino „pašalinti“ JAV gyventojus iš visuomenės, jei jie nesilaikys privalomos naujos skaitmeninės ID technologijos vėliausiai iki 2028 m.

Pagal skaitmeninę viešąją infrastruktūrą (DPI) Jungtinės Tautos, Billo ir Melindos Geitsų fondas ir Rokfelerio fondo partneriai paskelbė apie iniciatyvos „50-in-5“ pradžią, kuria siekiama paspartinti skaitmeninio ID, skaitmeninių mokėjimų ir dalijimosi duomenimis 50 „pirmųjų žingsnių“ šalių iki 2028 m. įdiegimą.

Manot kad europiečiams palinkės tik gerų švenčių?

Šaltinis


Bilas Gatesas mėgdavo pasakoti savo teorijas ir ateities prognozes įvairiais pasauliniais klausimais. Jis pradėjo nuo COVID-19 pandemijos ir perėjo prie tokių klausimų kaip dirbtinis intelektas. Paskutinis dalykas, apie kurį jis kalbėjo, buvo asmens tapatybės kortelė.

“850 milijonų žmonių visame pasaulyje, kuriems trūksta jokios priimtinos teisinės tapatybės formos, atsakymas yra neigiamas. Tapatybės įrodymas leidžia žmonėms įrodyti, kad jie turi teisinę tapatybę. Tapatybės įrodymas leidžia žmonėms visapusiškai dalyvauti ekonomikoje. palengvina prieigą prie darbo ir švietimo, taip pat paslaugų, tokių kaip bankininkystė, vyriausybės programos ir sveikatos priežiūra“, – savo Gates Notes tinklaraštyje paaiškino Gatesas.Pagrindinė problema yra mažas pajamas gaunančiose ir nepakankamai išsivysčiusiose šalyse, kur asmens tapatybės kortelių neturi 50 procentų žmonių. Filantropas sako, kad „atsirado didžiulis sprendimas: pritaikoma atvirojo kodo skaitmeninio ID sistema, vadinama Modular Open Source Identity Platform (MOSIP), kuri yra nemokama visose šalyse.

“Nedidelė, bet galinga komanda Indijoje sukūrė šią technologiją, kad sukurtų nacionalines skaitmeninio atpažinimo sistemas, finansuodama mūsų fondą. Nuo 2018 m. vienuolika šalių, iš jų devynios Afrikoje ir dvi Azijoje, pasirašė supratimo memorandumus su MOSIP, siekdamos išbandyti sistemą“, – toliau aiškino jis.

„Sujungdama žmones ir palengvindama pinigų judėjimą bei keitimąsi informacija, IPD daugeliu atžvilgių yra šiuolaikinis kelių ir tiltų, kurie padėjo pertvarkyti ekonomiką XIX amžiuje, atitikmuo“, – pažymėjo jis savo tinklaraštyje. Be to, Gatesas pažymėjo, kad po kelerių metų ši bendrovė gali turėti 99% šalies duomenų, jei ji bus pradėta naudoti.

Šaltinis

Neišrinkta ES vadovė Ursula von der Leyen tikina, kad reikia visoje ES apimančio skaitmeninio ID, „kuriuo kiekvienas pilietis galėtų naudoti bet kurioje Europos vietoje – nuo mokesčių mokėjimo iki dviračio nuomos“.

Tačiau kai jūsų skaitmeninis ID bus prijungtas prie ES gaunamo CBDC (kuris yra programuojamas), jūs negalėsite išsinuomoti dviračio ar apskritai dalyvauti visuomenės gyvenime, jei ES valdantys neišrinkti technokratai nuspręs, kad nesate buvę tokie kaip pakankamai geri berniukai ar mergaitės dėl kokios nors priežasties.

Galbūt jūs negavote visų injekcijų, kurias liepė susibaksnot? Galbūt socialiniuose tinkluose paskelbėte ką nors, kas jiems nepatiko? O gal pernelyg kritiškai vertinote nerenkamą ir totalitarinį ES režimą?

Esmė ta, kad jei skaitmeniniam ID ir CBDC bus leista pradėti veikti, neišrinkti technokratai gali nustatyti bet kokias norimas sąlygas, kad nustatytų, ar jūs galite dalyvauti visuomenės gyvenime, ar ne. Kitaip tariant, tai yra steroidų vakcinos pasas.


Šaltinis


Kaip jau rašėme anksčiau, „pasaulinė valdžia“ bus ne viena sveikatos priežiūros sistema, tapatybės duomenų bazė ar skaitmeninė valiuta, o dešimtys tariamai atskirų sistemų, kurios visos kruopščiai suprojektuotos taip, kad būtų visiškai „suderinamos“.

50in5 yra ne tik JTVP, UNICEF ir Amerikos plėtros banko projektas, bet ir finansuojamas įvairių globalistinių NVO ir ne pelno organizacijų, įskaitant Billo ir Melindos Geitsų fondą ir (netiesiogiai per nevyriausybinę organizaciją „Co-Develop“). “) ir Rokfelerio fondą.

Iki šiol programoje dalyvauja vienuolika apskričių: Bangladešas, Brazilija, Estija, Etiopija, Gvatemala, Moldova, Norvegija, Senegalas, Siera Leonė, Singapūras, Šri Lanka ir Togas.Ši programa plečiasi į visus žemynus, įskaitant pirmojo, antrojo ir trečiojo pasaulio tautas.

Tai sąrašas, į kurį verta atkreipti dėmesį įtraukiant NATO, ES ir BRICS šalis. Įdomios pasekmės tariamam „daugiapoliumui“.

Susijusiose naujienose, lygiai tą pačią dieną, kai prasidėjo programa 50in5, Europos Parlamentas ir Europos Taryba susitarė dėl naujos visos regiono Europos skaitmeninės tapatybės (eID) sistemos sistemos.

Pagal oficialų pranešimą spaudai :

Persvarstytas reglamentas yra aiškus skaitmeninės tapatybės paradigmos pokytis Europoje, kuriuo siekiama užtikrinti visuotinę prieigą žmonėms ir įmonėms prie saugaus ir patikimo elektroninio identifikavimo ir autentifikavimo. Pagal naująjį įstatymą valstybės narės pasiūlys piliečiams ir įmonėms skaitmenines pinigines, kurios galės susieti savo nacionalinę skaitmeninę tapatybę su kitų asmeninių savybių įrodymu (pvz., vairuotojo pažymėjimu, diplomais, banko sąskaita). Piliečiai galės įrodyti savo tapatybę ir dalytis elektroniniais dokumentais iš skaitmeninės piniginės vienu mygtuko paspaudimu mobiliajame telefone.

Oficialus pranešimas spaudai

Tai paaiškinama pranešimais, kad Europos centrinis bankas šį mėnesį pereina prie „kito etapo“ savo skaitmeninio euro planuose. Skaitmeninis euras, anot buvusios TVF (ir akivaizdžios numerologijos fanės) Christine Lagarde, leis šiek tiek „ribotai kontroliuoti“ žmonių išlaidas.

Indija, kita BRICS šalis, daugelį metų buvo DPI kūrimo priešakyje, o dabar tokiuose leidiniuose kaip „Forbes“ pasirodo straipsniai, kuriuose teigiama, kad „Indija turi skaitmeninę infrastruktūrą, ir Amerikai jos reikia“.

Tuo pat metu Kinija žengia žingsnius link anonimiškumo internete panaikinimo, o Vakarų politikai, tokie kaip Nikki Haley, sako, kad mes turėtume daryti tą patį.

Pasauliui sutelkus dėmesį į „Hamas“ ir Izraelį, pasaulinis „Great Reset“ pertvarkymo etapas tiesiog tyliai vyksta. Mezga tinklą ir laukia tinkamo momento jo užmetimui.

Šis straipsnis iš pradžių buvo paskelbtas „OffGuardian“ ir iš naujo paskelbtas čia, gavus malonų autoriaus leidimą.


Ar jūs žinote kam reikalingas 5G ir po to sekantis 6G?

Tuo pačiu metu, ne tik akademinėse bendruomenėse, tikimės, kad per ateinančius kelerius metus pramonė labai įsitrauks į šių technologijų kūrimą, o iki 2025 m. baigsis pagrindinėmis techninės ir programinės įrangos technologijų demonstracinėmis versijomis, o 2026 m. toliau bus testuojamas 6G. Manome, kad šios bandymų lentelės puikiai demonstruoja 6G potencialą ir jo tinkamumą naudoti, pavyzdžiui, daugiajutiminė holografinė teleportacija, realiu laiku vykstanti nuotolinė sveikatos priežiūra, pramonės automatizavimas ir išmanioji infrastruktūra ir aplinka.

6G ir daugiau

Gan įdomu kam bus reikalinga holograminė teleportacija? Dabartiniu metu palyginus mažai žmonių suvpokia kas vyksta, o kai jiems bus parodomi tokie egzemplioriai kaip dinozaurai ar religinės figūros, gali gautis nebloga sumaišatis ne tik protuose bet ir fizinėje aplinkoje.

Įsivaizduokite einantį penkių aukštų mamutą, kuris nėra realus, bet pateiktas kaip holograma. Tai tik vaizdas, bet kaip matyt iš praėjusių įvykių, žmonėms užtenka įtaigesnių papasakojimų ir jie geriau pasirenka vergovę nei išsilaisvinimo kelią.

6G ir ne tik atitiks visiškai sujungto pasaulio reikalavimus ir užtikrins visur esantį belaidį ryšį. Tikimasi, kad transformuojantys sprendimai paskatins sparčiai augantį išmaniųjų įrenginių ir paslaugų skaičių. Pagrindiniai technologiniai laimėjimai, siekiant 6G ryšio tikslų, yra šie: (i) tinklas, veikiantis THz juostoje su daug platesnio spektro ištekliais, (ii) intelektualios komunikacijos aplinkos, įgalinančios belaidžio ryšio sklidimo aplinką su aktyviu signalo perdavimu ir priėmimu, (iii) plačiai paplitusios. dirbtinis intelektas, (iv) didelio masto tinklo automatizavimas, (v) viso spektro perkonfigūruojama priekinė dalis, skirta dinaminei prieigai prie spektro, (vi) aplinkos atgalinės sklaidos ryšiai energijos taupymui, (vii) kosmoso daiktų internetas, įgalintas CubeSats ir UAV ir (viii) didžiuliai MIMO ryšio tinklai be ląstelių. Šiame gairių dokumente pabrėžiami šių įgalinančių metodų naudojimo atvejai, taip pat naujausi pažanga susijusiomis temomis, aptariamos atviros problemos su galimais sprendimais, o po to pateikiamas kūrimo grafikas, apibūdinantis pasaulines pastangas diegti 6G. Peržengiant 6G ribas, šiame dokumente taip pat buvo plačiai aptariamos perspektyvios ankstyvosios stadijos technologijos, tokios kaip nanodaiktų internetas, bionano daiktų internetas ir kvantiniai ryšiai, kurie, kaip tikimasi, turės didelį poveikį belaidžiam ryšiui.

Abstraktas

Tarptautinių atsiskaitymų banko – centrinio centrinio banko – generalinis direktorius Agustínas Carstensas pripažįsta, kad CBDC suteiks centriniams bankininkams „absoliučią kontrolę“, kaip ji gali būti naudojama, ir technologiją, kad būtų galima centralizuotai tai įgyvendinti. (38-a minutė žemiau nurodytame šaltinyje).

Nesate „atnaujintas“ su savo injekcijomis? Viršijote savaitės anglies dioksido normą? Išdrįsote už savo nurodyto „15 minučių“ rajono? Oi, jums nėra pinigų!

Leave a Comment