Žali Sprendimai

Mūsų žemės planeta niekaip neatsigina nuo norinčių jai padėti kai ji pati to neprašo.

Tup prisidengiant stumiamos įvairios iniciatyvos, kurios kelia vis daugiau klausimų, pavyzdžiui kad ir tokių: kam tai naudinga.

Šie monstrai ne tik darko kraštovaizdį, bet dar ir sunaudoja daug elektros tam kad pradėtų dirbti, ir kad būtų galima jas perdirbti.

Vejo jėgainės neblogai dega, griūna, žudo gyvąją gamtą: paukščius, delfinus, ruonius, banginius.

Joms pagaminti sunaudojama daug anglies, kuri turi būti iškasama. Tai niekaip nesiderina su tuo kad reikia uždraust anglies pramonę, kuri prisideda prie klimato atšilimo, kuris niekaip neatšyla (Vokietijoje prišalo lėktuvas aerodrome). Nuoroda į lėktuvo prišalimą aerouoste čia.

Dviejų megavatų vėjo malūnas pagamintas iš 260 tonų plieno, kuriam prireikė 300 tonų geležies rūdos ir 170 tonų koksinės anglies, visos kasamos, transportuojamos ir gaminamos naudojant angliavandenilius. Jame telpa 700 galonų alyvos ir hidraulinio skysčio, o kaip ir automobilius, juos reikia keisti kas 9 mėnesius.

Žmonės gali susižavėti mintimi, kad galime linksmai bėgti saulėje ir pučiant vėjui vieni, bet su kelių trilijonų dolerių vertės mitinėmis megabaterijomis, kurios kelioms minutėms bus atsarginės, jis gali suktis tol, kol subyrės vėl ir vėl ir niekada pagamins tiek energijos, kiek buvo investuota į jo statybą.


Twitter, dabar vadinamas X, pameta įdomių video, kurie parodo tai ko globalistai nenorėtų kad visuomenė žinotų.Šiame video moteris dirbusi prie vėjo jėgainių, pamini kad fermeris, kuris išnuomuoja savo žemę vėjo jėgainei gauna už tai dvylika tūkstančių į metus,taip pat yra atsakingas už jos būklę, kai įmonė, kuri eksplotuoja šiuos įrenginius, susižeria iki 600 tūkstančių.

Kumeliukai , kurie augo fermoje, apsuptoje vėjo jėgainių, patyrė sužalojimų, kuriuos sukėlė vibracija. Nukentėjo sausgyslės, žirgai negalėjo tinkamai vystytis.

Įkėliau is Twitter gautą įrašą, nes būna kad socialiniai tinklai ištrina informaciją, kuri nenaudinga korporacijoms. O gal žmonės susiprotės ir globalistams teks atsisakyti nusikalstamų planų.

Paaiškėjo, kad vėjo jėgainėms reikia generatorių, kurie varomi naudojant iškastinį kurą. Šie generatoriai dirba šešias-aštuonias valandas tam kad pašalintų ant vėjo jėgainių susidarantį ledą.


Vėjo jėgainės Škotijoje naudoja dyzeliu varomus generatorius tam kad nutirpinti sniegą.


„Gryno nulio“ beprotybės pavyzdys
Tai Tesla baterija. Ji užima visą erdvę po automobilio salonu.
Norėdami ją pagaminti, jums reikia:

 • 12 tonų uolienų ličiui
  — 5 tonos kobalto mineralų
  — 3 tonos mineralo nikeliui
  — 12 tonų vario rūdos
  Turite perkelti 250 tonų dirvožemio, kad gautumėte:
 • 12 kg ličio
 • 30 svarų nikelio
  — 22 kg mangano
 • 15 svarų kobalto
  Norint pagaminti akumuliatorių, reikia:
  — 100 kg RAM lustų
  — 200 kg aliuminio, plieno ir/arba plastiko
  Caterpillar 994A naudojamas žemės kasimo darbams, siekiant gauti būtinų mineralų. Jis sunaudoja 264 galonus dyzelino per 12 valandų.
  Galiausiai jūs gaunate „nulinės emisijos“ automobilį.
  Šiuo metu didžioji dalis baterijų gamybai reikalingų mineralų yra iš Kinijos arba Afrikos. Didžiąją dalį darbo, reikalingo mineralams gauti Afrikoje, atlieka vaikai! Jei perkame elektromobilius, daugiausiai pelno Kinija!
  BTW, ši 2021 m. Tesla OEM baterija šiuo metu parduodama internete už 4 999 USD, neįskaitant pristatymo ar montavimo.
  Atnaujinimas: Viešame įraše labai įdomu yra daugybė „retų“ arba negyvų sąskaitų, kurios atsiranda dėl medienos apdirbimo „palaikant“ tokią pramonės šaką ir pradeda sakyti, kokia bloga yra benzino ir naftos pramonė.
  Išsiaiškinkime tai, kad naftos pramonė nėra labai švari ir yra labai akivaizdžių minusų, tačiau šios elektrinės transporto priemonės NĖRA išeitis.

Elektra varomos mašinos teršia 1850 kartų daugiau nei paprastos vidaus degimo variklius turinčios mašinos.

Piers Corbyn yra mokslinikas kuriam atmosferinai reiškiniai yra ne naujiena. Jis pokalbyje su žinių vedėju pasisako apie klimato kaitą kaip apie naturalų procesą kuris vyksta tūkstantmečiais.

Interviu santrauką galite matyti čia.


Trumpas video socialiniuose tinkluose paaiškina kodėl be CO mes neturėsime ką valgyt. Nuoroda į video yra čia.

Šiuo metu mūsų atmosferoje yra 400 PPM CO2 = 0,04%

Esant 600-1000 PPM CO2, gauname optimalias ūkininkavimo sąlygas

Esant 200 PPM CO2, miršta visa augalija👇

Įmonės, tokios kaip šiltnamiai, naudoja anglies dioksido generatorių, kad pasiektų šias 600–1000 PPM sąlygas:

(1) Padidinti derlių 30% arba DAUGIAU

(2) Užauginti ankstesnį derlių

(3) Padidinti augalų atsparumą LIGoms ir KENKĖJAMS

Kas man atrodo, kad tai yra #TheGreatReset dalis ir jie niekada nenori, kad mūsų atmosfera pasiektų tokį CO2 lygį, kad mūsų ūkininkai NIEKADA nematytų šios naudos NEMOKAMAI!?

Taigi leiskite man paaiškinti:

(4) Jei padidinsime CO2 kiekį atmosferoje, gausime OPTIMALIAS ūkininkavimo sąlygas

(5) Jei SUMAŽINOME CO2 kiekį atmosferoje, sulauksime ledynmečio ir daugumos gyvybės planetoje MIRTIES.

Ar kas nors galėtų racionaliai paaiškinti, kodėl mes vėl mažiname CO2 lygį!?

Įmonės daro, kad padidintų CO2 lygį, kad būtų geresnės ūkininkavimo sąlygos, o mes mokam MOKESČIUS, kad sumažintume CO2 lygį ir išlaikytume netinkamas ūkininkavimo sąlygas!? Man tai neturi jokios prasmės🤷‍♂️


Kažin kodėl šiltnamiuose naudojami CO2 generatoriai? O todėl kad CO2 padidina deriliaus kiekį.

Apie tai jau prieš dešimt metų rašė Mike Adams, kuris kiauriai permato sukčių norus pasipenyti iš visokių teorijų, kurios neturi jokio pagrindo.


Ar žinote kad vulkanai išmeta daugiau anglies dioksido nei visa žmonija ir gyvūnija? Mokslininkai, kurie nesusipykę su faktų analize, teigia kad klimato kaita yra natūralus dalykas ir CO2 yra visai ne prie ko.

Nuorodą į video galite rasti čia.

Wide Awake Media
@wideawake_media
·
16h
EPIC: Rep. Scott Perry blows John Kerry’s asinine climate propaganda completely out of the water, before calling him a grifter, right to his face.

“You want to have the American taxpayers spend 1.6 quadrillion dollars to fix a problem that doesn’t exist.”

Wide Awake Media
@wideawake_media

EPIC: Rep. Scott Perry atskleidžia John Kerry niekšišką klimato propagandą, pavadindamas jį sukčiumi.

„Norite, kad Amerikos mokesčių mokėtojai išleistų 1,6 kvadrilijono dolerių, kad išspręstų problemą, kurios nėra.

Karštame kreipimęsi į ES Parlamentą europarlamentaras iš Rumunijos Cristianas Terheș nesilaiko etiketo atskleisdamas „Net Zero“ sukčiavimą:

“CO2 yra dujos, kurios šiuo metu sudaro 0,041% visos atmosferos. Nepaisant šio mažo [procento], jau dešimtmečius vykdomos kampanijos, skatinančios žmones patikėti, kad žmogaus sukurtas CO2 yra klimato kaitos priežastis.”

„Siūlomi sprendimai kovai su klimato kaita – didesni mokesčiai ir didesnė valstybės kontrolė, taip pat mažesnės žmonių teisės ir pasirinkimo galimybės… Akivaizdu, kad deklaruojamas tikslas yra pakeisti mūsų elgesį, o kova su klimato kaita tėra tik pretekstas.”

Nuoroda čia ir čia YouTube


Pramonės vadovaujamas ir JT suburtas „Net Zero Banking Alliance“ (NZBA) yra pirmaujančių pasaulinių bankų grupė, įsipareigojusi finansuoti ambicingus veiksmus klimato kaitos srityje, kad realioji ekonomika iki 2050 m.

NZBA sistema, gairės ir mokymosi iš kolegų galimybės padeda nariams sukurti, nustatyti ir pasiekti patikimus mokslu pagrįstus nulinius tikslus iki 2030 m. ar anksčiau, kurie būtų naudingi jų investuotojams, klientams ir klientams.

NZBA yra UNEP FI atsakingos bankininkystės principų (PRB) klimato akceleratorius ir konkrečiam sektoriui skirtas bankų aljansas, priklausantis Glazgo finansiniam aljansui už grynąjį nulį (GFANZ).

Šaltinis


Daugiau nei penkis dešimtmečius Jo Didenybė karalius Charlesas III buvo kovos su klimato kaita ir biologinės įvairovės nykimo čempionas.

Tvarių rinkų iniciatyvą 2020 m. Pasaulio ekonomikos forumo metiniame susitikime Davose pradėjo Jo Didenybė karalius Charlesas III, būdamas Velso princu. Tvarių rinkų iniciatyva, kuri yra pasaulinė privataus sektoriaus organizacija, siekianti tvaraus perėjimo, gali suburti aukščiausias pramonės ir finansinių paslaugų organizacijas kartu su vyriausybių atstovais, kad būtų galima kurti naujoves, spartinti ir užtikrinti teisingą, tvarią ir klestinčią ateitį. .

Tvarių rinkų iniciatyvos, geriau žinomos kaip Terra Carta, mandato misija yra sukurti koordinuotas pasaulines pastangas, kad privatus sektorius galėtų paspartinti pasaulinių klimato, biologinės įvairovės ir tvaraus vystymosi tikslų pasiekimą. „Terra Carta“ buvo pristatyta 2021 m. „One Planet“ aukščiausiojo lygio susitikime ir atspindi pagrindinius principus bei drąsius veiksmus iki 2030 m. – gamta, žmonės ir planeta yra pasaulinės vertės kūrimo centre. Skaityti daugiau.


Šaltinis

Šaltinis

Šis nulines emisijos elektrinis kasikas dirba porą valandų, o likusias aštuonias pasikrauna nuo generatoriaus, kuris yra varomas dyzeliu. Kokia tai nauda?

Leave a Comment