Žmonės, kurie dirba žmonėms

Pasaulyje daugumą įvykių nušviečia spauda, kuri mėgsta gąsdinti ir burti tamsoką ateitį.

Laimingai, žmonės kurie turi pakankamai sveiko proto ir išsilavinimo, sugeba pozityviai, kartais ir bauginančiai, nes pristatomi faktai yra tokie šiurpinantys iš pirmo žvilgsnio, paaiškinti kas vyksta ar vyko šioje nuostabioje vietoje pavadinimu Žemė.


Michael Shellenberger atskleidžia paprastus būdus kaip orientuotis baigimo(woke) kultūroje neprarandant sveiko proto. Paskaita skaityta Austin, TX, universiteto studentams.

Daugiau informacijos čia.


Gan įdomu kas būtų jei dabartiniu metu nebūtų alternatyvių medijų, kurios daugumoje neturi sponsorių, bet dalinasi informacija, kuri padeda suvokti kodėl ir kaip kas vyksta. Tai gydytojai, žurnalistai, įvairių sričių specialistai ar darbuotojai prieinantys prie tiesioginės informacijos. Muzikantai irgi nelieka nuošaly.

Muzikantai irgi nelieka nuošaly. Pavyzdžiui, Max Igan pateikia įžvalgas apie tai kas dabar vyksta savo paskyroje pavadinimu“The CrownHouse”. Jis yra australas, šiuo metu gyvenantis Meksikoje.


Šis tinklalapis www.stopthecrime.net neleis miegoti net didžiausiems tinginiams, kuriems nors kiek rūpi savas kailis ar jų artimųjų likimai.

Norite sužinoti kas įvyko Acapulco, Meksikoje ar Paradise miestelyje, kai buvo sunaikinti penki tūkstančiai milijoninių namų? Kodėl Havajų miestelis, esantis labai geroje strateginėje vietoje, buvo sunaikintas, o kai kurios vilos išliko? Deborah Tavares pradėjo domėtis priežastimis, kurios sukėlė ir skatina įvairias katastrofas pasaulyje.

Ši tyrėja turi savo svetainėje www.stopthecrime.net šimtus video ir straipsnių, kurie paaiškina kodėl įvyliai klostosi būtent taip o ne kitaip.


Gali būti keli o gal dar daugiau variantų. Pavyzdžiui, globalistams smagu kai žmonės nemąsto ir varo ta linkme į kur juos nukreipia.

Kitiems vis dar nepraeina noras spręsti ir aiškintis situacijas patiems nelaukiant kol kas už juos nuspręs.

Vieni iš tokių yra Peter ir Ginger Breginns, kurie nepaisydami gresiančių pavojų, tokių kaip karjeros pabaiga, kolegų pasmerkimas ar dar kitokie nemalonumai, ypač per valdiškus namus, dalinasi informacija Substack platformoje.

Atrodytų, kad tokių klausimų neturėtų iškilti žmonėms, kuriems yra daugiau nei du metai. Deja, pastaruoju metu daugėja susisukusių galvų, kurios postringauja apie vyrų galimybes gimdyti ir maitinti kūdikius. Taip pat jiems atseit būna menstruacijos ir kitokie dalykai susiję su moterų fiziologija.

Tam, kad sugrįžti prie tūkstantmečiais patvirtintų tiesų, vertėtų paklausyti Matt Walsh vedamų laidų. Jis apkeliavo pasaulį ieškodamas atsakymo į klausimą: kas yra moteris. Afrikoje, žmonijos lopšyje, dar nesugadintame įvairių ideologijų, jis gavo atsakymą. Prieš tai jis prajuokino afrikiečius, bet išnešė sveiką kailį, nes jiems tokie klausimai kelia susirūpinimą klausiančiojo protine sveikata.

Matt Walsh laidos yra kaip šviežio oro gūsis priplėkusiam politikų pasaulyje.


Europos piliečių iniciatyvinė grupė, kurioje yra ir Europos Parlamento narių, dirba žmonių naudai, atskleisdami vykdomus nusikaltimus pažeidžiant žmogaus teises ir naikinant žmonių gyvybes bei turtą.

Tarp jų yra ir Lietuvos Europos Parlamento narys Stasys Jakeliūnas.

Šaltinis

Christine Anderson, Europos parlamento narė, paaiškina kodėl PSO (Pasaulio Sveikatos Organizacija) kelia grėsmę valstybingumui.

  • PSO nori turėt teisę skelbti pandemiją visam pasauliui tada kai jie to užsimano, bet ne tada kai to reikia.
  • PSO nori kad jos įsakymai būtų viršesni nei suverenių, t.y. nepriklausomų valstybių konstitucijos.
  • PSO lyderiai yra nerinkti žmonių.
  • PSO didžiają finansavimo dalį gauna iš globalistų, tokių kaip Bill Gates
  • PSO prieš nieką neatsiskaito, todėl niekas negali jų patraukti baudžiamojon atsakomybėn jei jų veiksmai daro žalą žmonijai.

Kroatijos Europos Parlamento narys Mislav Kolakušic permatė globalistų kėslus ir įspėja visuomenę apie gresiantį pavojų. Nuoroda čia.


Kroatijos europarlamentaras Mislav Kolakušić: „PSO turėtų būti paskelbta teroristine organizacija… Ji yra pavojingesnė žmonijai nei WEF“.

„Būtų sveikiau ir saugiau žmonijai pasirašyti susitarimą su Kolumbijos narkotikų karteliu, nei pasirašyti susitarimą su Pasaulio sveikatos organizacija.


Europos Parlamento narys Robas Roosas perspėja, kad klimato kaitos politika sukels naują komunizmo formą: „Jei norite kontroliuoti žmones, turite kontroliuoti CO2“.

Visa tai rodo, kad einama prie to, kad gyventojai valgytų netikrą maistą ir vabzdžius.


Milijonas europiečių ant skurdo ribos, o ponia Uršulė gauna trisdešimt tūkstančių per mėnesį.

Šaltinis


Antradienį, 2023 m. gruodžio 12 d., susitikime Strasbūre (Vokietija) piliečių grupė „Pasitikėjimas ir laisvė“ oficialiai pradėjo savo Europos piliečių iniciatyvą.

Jei esate bet kurios iš 27 Europos Sąjungos valstybių narių pilietis, net jei šiuo metu gyvenate ne savo šalyje, spauskite ČIA, kad pasirašytumėte Piliečių iniciatyvą.

NAUJIENOS: „Trust and Freedom“ paskelbė savo susitikimo Strasbūre (Vokietija) vaizdo įrašą ir jį beveik iš karto cenzūravo „YouTube“.Raginame Europos Komisiją priimti teisės aktus, kurie skatintų laisvę, skaidrumą, atskaitomybę ir asmeninį įsipareigojimą ES. Siekiama nustatyti ir sustiprinti stabdžius ir pusiausvyrą, užtikrinant, kad ES institucijos reaguotų į asmenų poreikius ir interesus, kartu gerbdamos mūsų žmogaus teises, įtvirtintas ES pagrindinių teisių chartijoje.

1. Žmogaus orumo puoselėjimas ir informuoto sutikimo bet kam kas bus daroma ar atliekama piliečio atžvilgiu, pripažinimas

Raginame Europos Komisiją pasiūlyti rekomendaciją dėl teisės akto valstybių narių pasiūlymo dėl informuoto sutikimo apibrėžimo, skatinančio žmogaus orumo, laisvės ir kūno autonomijos viršenybę Europos Sąjungoje.

2. Skaidrumo didinimas ir galių piliečiams suteikimas

Prašome EK priimti teisės aktą, kuris didintų skaidrumą ir prieigą prie informacijos ES sprendimų priėmimo procesuose.

Lenkai nepėsti. Jie rėžia tiesą į akis, patinka tai ar nepatinka nusikaltėliams.

Šaltinis.


Pagal rugsėjo 20 d. Nacionalinės Asamblėjos priimtą įstatymo projektą visiems asmenims, kuriems buvo skirtos baudos už „Covid“ eros taisyklių, kurios vėliau buvo pripažintos prieštaraujančiomis Konstitucijai, pažeidimus, bus atlyginta, o jų pažeidimai bus ištrinti iš registrų.

Nuo 2020 m. kovo iki 2022 m. gegužės pabaigos buvo pradėta daugiau nei 62 000 pažeidimo procedūrų pagal teisės aktus, kurie vėliau buvo pripažinti prieštaraujančiais Konstitucijai, o skirtos baudos sudarė 5,7 mln. eurų, pristatydamas įstatymo projektą sakė teisingumo ministras Dominika Švarc Pipan.

Apie 30 proc. arba šiek tiek daugiau nei 1,7 mln.

Įsipareigojimas nutraukti ir anuliuoti visas pažeidimo procedūras bei grąžinti baudas, susijusias su Covid taisyklėmis, išleistomis buvusios vyriausybės laikotarpiu remiantis dekretais, kurie vėliau buvo pripažinti prieštaraujančiais Konstitucijai dėl jų priėmimo būdo, buvo vienas pagrindinių Roberto Golobo vyriausybės rinkimų pažadų.

Ministras Švarcas Pipanas teigė, kad teisės aktais siekiama atkurti žmonių pasitikėjimą teisine valstybe. Baudos bus grąžintos, o pažeidimai anuliuoti automatiškai.

„Esu įsitikinusi, kad priimdama įstatymą valstybė tam tikru būdu prisiims moralinę atsakomybę ir atlygins neteisybę, padarytą prieš piliečius piktnaudžiaujant baudžiamąja teise ir antikonstituciniu bei perdėtu kėsinimosi į žmogaus teises“, – sakė ji.

Tačiau opozicinės partijos, buvusios valdžioje praėjusią kadenciją, nesutiko. Jie tvirtino, kad su pandemija susijusių priemonių, priimtų vadovaujant jų vyriausybei, buvo imtasi siekiant apsaugoti žmonių sveikatą ir gyvybę, ir jos buvo koordinuojamos ES ir Pasaulio sveikatos organizacijos lygiu.

Demokratai (SDS) mano, kad įstatymas tik sukurs naujas neteisybes, prisidengiant neteisybės persvarstymu. Jų parlamentaras Branko Grimsas sakė, kad tai išpirks tuos, kurie nekonstituciškai kurstė smurtą ir kurstė netoleranciją.

Ministras pabrėžė, kad už smurto požymių turinčius nusikaltimus baudoms amnestijos nebus. Ji pridūrė, kad į sąskaitą taip pat neįtraukti pažeidimai, tokie kaip eismo stabdymas ar skambinimas.

VSD siūlė išbraukti nuostatą dėl baudų vykdymo stabdymo, motyvuodamas tuo, kad jei kas nors iš tiesų buvo negerai, tai reikėtų ištaisyti pagal galiojančius teisės aktus.

Ministras atmetė šį sprendimą, sakydamas, kad dėl to teismai bus perkrauti ir teisinės išlaidos. Iš maždaug 62 000 pažeidimo procedūrų 95 % buvo pradėta su policija, o tai reiškia, kad jėgos taip pat būtų perpildytos, sakė ji.

Šaltinis

Vaikų Sveikatos Gynimo organizacija arba Children Health Defense Organization rūpinasi vaikų ir suaugusiųjų gerove. Tai medicinos, finansų, teisės, aplinkosaugos ir kitų sričių profesionalai, kurie žino kaip ištrūkti iš globalistų rezgamų pinklių.

Viena iš aktualių visiems pasaulio žmonėms sričių yra finansai. Manau kad niekas neprieštaraus išskyrus tuos kuriems septymiolikta jachta yra tik dar vienas įgeidis, kad galimybė tvarkytis savo finansus savo nuožiūra yra kiekvieno žmogaus neatimama teisė.

Deja, šiais technologijų laikais “protingieji kurmiai” išmąstė, kad dėka finansų kontrolės žmonės bus paklusnūs ir darys tai ko prireiks kokiems nusikaltėliams ar taip daugiau galios turintiems.

Anksčiau buvo galima pinigus ar vertybes pasislėpti nuo norinčių tai privatizuot, turėti nuosavybę, auginti savo maistą, susibūrus bendruomenei nutarti ko žmonėms reikia ir kalbėtis su jų išrinktais valdininkais, kad jie nenuklystų į lankas.

Šiais laikais situacija yra įdomesnė. Technologijų pagalba lengviau žmones kontroliuoti, gąsdinti, ištrinti atmintį bei piniginių turinį, sugadint sveikatą, supriešinti tarpusavyje ir pasisavinti jų turtą.

Suprasti visa tai yra prieinama visiems, ypač tiems kurie moka kalbas. Alternatyvios medijos skelbia faktus kurie atskleidžia tikrąją padėtį bet kurioje sferoje.

Smagu, kad Europoje susikūrė CHD padalinys kuris tampa jėga, galinčia žmonėms padėti suprasti vykstančias permainas ir kodėl visa tai vyksta.

CHD, arba Vaikų Sveikatos Gynimo organizacija tarp daugelio televizijos laidų, turi kassavaitinį šou: Financial Rebellion. Ši laida suteikia kas kart naujos informacijos, atsako į klausimus kodėl taip vyksta ir kaip pasipriešinti nusikaltėliams, kurių priviso vos ne kiekvienam pasaulio kampelyje.

Vasario devintos dienos, 2024 metų laida.

Šios trys moterys neturi sau lygių, nes sudėtingus finansinius dalykus paaiškina taip kad gali suprasti ir penktokas.

Klausimai kurie aktualūs Lietuvai yra labai paprastai paaiškinami, nes visam pasaulyje vyksta tas pats: kontroliuoti žmones taip kad jie nepyptelėtų ir neužsimanytų to ką turi globalistai: laisvės.

Ar žnote kodėl žmonės yra tokie pasyvūs? Viena iš priežasčių yra RNA injekcijos, po kurių spygliuotieji baltymai(spike protein) pasiekę esantį smegenyse hipocampus, jį pažeidžia vienokiu ar kitokiu lygmeniu.

Šia informacija pasidalino Catherine Austin Fits, The Solari Report vedančioji direktorė. Kodėl taip pešamąsi dėl pievų? Žiogai čia ne prie ko. Tai plano kad išstumti fermerius, užimti jų žemes supirkus papigiai ir po to vystyti įvairius projektus kurie bus naudingi kažkam kitam, dalis. Tik ne tam bėdžiui kuris pluša nuo ryto iki vakaro tam kad išmaitinti savo šeimą. Jo parduodamas produkcijos perteklius yra verslo dalis, nes jam reikia kaip ir kitiems dalykų, kurie reikalingi buityje, laisvalaikiui, jei tokio randa, ir ūkio vystymui.

Ms. Greene užduoda klausimus gydytojui, kuris inicijavo vakcinų stūmimą žmonėms ir nesustabdė naudojimo padidėjus šimteriopai mirštamumui po jų suleidimo žmonėms.

Leave a Comment