Transhumanizmas pagal David Icke

Jau dešimtmečius apie tai įspėjau. Dirbtinės įsčios, kurias Aldousas Huxley aprašė knygoje „Drąsus naujas pasaulis“, yra susijusios su Human 2.0 – nevaisingo, technologijomis pagaminto, daug labiau sintetinio žmogaus (taigi ir SINTETINĖ mRNR „Covid“ netikrose vakcinose) sukūrimu, taip pat pristatomi kiti šaltiniai. visą laiką, o sintetinės biologijos – „SynBio“ – kaip pagrindinės naujos mokslo srities atsiradimas).
Daugelį dalykų galima paaiškinti tuo, ir tai tik kai kurie dalykai, kuriuos jau seniai išsamiai aprašiau savo knygose:
1) Vyrų marginalizacija (toksiškas vyriškumas), o dabar vis labiau moterų (kaip sakiau, tai buvo tada, kai jie pradėjo domėtis vyrais). Technologiškai pagamintam androgininiam žmogui 2.0 nereikia nei vieno, nei kito.
2) Katastrofiškas spermatozoidų skaičiaus sumažėjimas visame pasaulyje yra laipsniškas Human 1.0 atsisakymas.
3) Staigus transseksualų judėjimo, kuris dabar įsiskverbia į visas visuomenės dalis, sprogimas – prieš pereinant prie vyro ir moters susiliejimo ir lyties neturinčio žmogaus, lyties suvokimas turi būti pakeistas.
4) Jaunimas šiandien, jie rytoj bus suaugusieji,ir tai bus visiškai suplanuota, todėl jie yra didžiausi lyčių CON-sintezės taikiniai, ypač mokyklose.
5) Transseksualų aktyvizmas ir primetimas žmonijai yra tik tarpinė NE-lyties žmogaus stadija. Žaidžiami transseksualų aktyvistai ir „Pabudęs“.

6) Savaime replikuojanti nanotechnologija sintetinėse mRNR injekcijose keičia žmogaus kūno prigimtį. Tie, kurie negali įvykdyti šio perėjimo nuo normalių žmonių iki belyčių padarų, yra tie, kuriuos nubaigia spygliuotieji baltymai.
7) Human 2.0 sukurtas taip, kad būtų visiškai prijungtas prie 5G/6G/7G elektromagnetinio debesies, kuris generuojamas iš bokštų visame pasaulyje ir iš Musko Space X bei kitų žemoje orbitoje besisukančių palydovinių sistemų.
8) Žmogus 2.0 taps aviliu protu(hive mind) per įdiegtą smegenų ryšį su debesiu ir dirbtiniu intelektu – žr. Musko „Neuralink“ ir daug sudėtingesnę savaime replikuojančią nanotechnologiją („Covid“ injekcijas), skirtas žmonėms prijungti prie virualios aplinkos(debesies).
9) Taigi „Google“ „futuristas“ vadovas Ray’us Kurzweilas sako, kad užmezgus šį ryšį, AI vis daugiau ir daugiau ims mąstyti, kol žmogaus suvokimas, kaip mes žinome, bus „nereikšmingas“ (jis reiškia, kad galiausiai ištrintas).
10) Karas su tėvyste per kulto kontroliuojamas socialines paslaugas ir stulbinamų vaikų skaičiaus užgrobimas, kurį valstybė užgrobė dėl visiškai netikrų priežasčių, yra atspirties taškai į tėvystės pabaigą su nevaisingais, technologiškai pagamintais žmonėmis.

11) Tada vaikus nuo „gimimo“ auklėtų valstybė, kaip apibūdino viešai neatskleistas Huxley, kartu su savo Naujojo Pasaulio peryklomis ir dirbtinėmis „įsčiomis“.

Jei norite daugiau sužinoti apie transhumanizmą, skaitykite Daivos Tamošaitytės straipsnį.

Leave a Comment